Sylwester – Hotel Krasicki Lidzbark Warmiński

Pobyt z Balem Sylwestrowym
3 noclegi między  29.12.2023, a 01.01.2024

Cena : od 640 zł/noc

Opis

Pakiet obejmuje:

• 3 Noclegi z wyśmienitymi śniadaniami bogatymi w produkty regionalne

Piątek 29.12.2023
Obiadokolacja w formie bogatego bufetu
Zwiedzanie Przedzamcza (hotelu) z przewodnikiem
Wieczór w Klubie basztowa (dj i zabawa w jaskini ryzyka)

Sobota 30.12.2023
Śniadanie z wyborem produktów regionalnych
Przedsylwestrowe warsztaty tańca
Spacer wzdłuż rzeki Symsarna do tężni solankowych z przewodnikiem
Obiadokolacja w formie bogatego bufetu
Wieczór Stand up – Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Wieczór w Klubie basztowa przy akompaniamencie gitarzysty

Niedziela 31.12.2023
Śniadanie z wyborem produktów regionalnych
Przedsylwestrowe warsztaty tańca
Zwiedzanie Lidzbarka Warmińskiego
Bal Live Act Latino z 3 daniową kolacją serwowaną i późniejszym bufetem , open barem (wódka, wino białe i czerwone, piwo, drinki na bazie alkoholu {gin, whisky, wino musujące, rum},napoje gorące {kawa, herbata}
soki owocowe i napoje gazowane), live cooking’iem i atrakcjami

vocal: Eric Folly

dj: Dj Karol

Bębny: Mariusz Wroo Wróbel

Poniedziałek 01.01.2024
Późniejsze Śniadanie Noworoczne z pro secco i żurkiem regeneracyjnym
Wydłużona doba hotelowa do godziny 15:00

Nieograniczony wstęp do Centrum Wellness (basen z gejzerem, przeciwprądami, masażem podwodnym bocznym oraz płaszczem wodnym do masażu pleców,  kompleks saun: sauna parowa,  sucha, infrared i jacuzzi)
Nieograniczony wstęp do Biblioteki

Pakiet Sylwestrowy przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

 

O artystach:

Stand up

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i pachnących samochodów. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości i zjadanie się systemu. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Jeśli opis komika jest w stanie zachęcić do przyjścia na występ, to osiągnęliśmy pełny sukces. To pewnik.

Live Act Vocal&DJ&Drum

Dj i Konferansjer

Karol Dj

Vocal

Eric Folly

Eric to wszechstronny wokalista z Francji, o pięknym aksamitnym głosie, doskonały zarówno z tanecznym repertuarem, gdzie swoją energią rozgrzewa parkiet do czerwoności jak i w repertuarze recitalowym / smooth jazz.

To wspaniały wykonawca i interpretator francuskiej muzyki ery Edith Piaf, Charles’a Aznavoura, Yves Montand’a, Joe Dassin’a. Śpiewa najpiękniejsze standardy amerykańskiej muzyki popowej, jazzowej i latino.

Eric jest nie tylko wokalistą, ale także aktorem i tancerzem. Brał udział w wielu dużych produkcjach tanecznych i muzycznych we Francji i w Polsce. Współpracował m.in. z: Dodą, Tatianą Okupnik, Piotrem Polkiem czy Anną Jurksztowicz. W ostatnim czasie Eric brał udział jako jeden z jurorów w nagraniach do nowego show « Śpiewajmy Razem / All Together Now »

Mariusz Wroo Wróbel – Bębny

DJ  wywodzący się z Olsztyńskiego środowiska muzycznego .Dj , producent , remixer , instrumentalista , animator. Istniejący w klubach Polski od 1994 roku pod pseudonimami Wróbel, Wroobel , Funkywroo , Wroo  w zależności od prezentowanej muzyki granej w dużej części z płyt winylowych  , do tego , z   użyciem (live) instrumentów perkusyjnych.  Obecnie preferuje wszelkie odmiany house i melodyjnego elektro ,ale nie wzgardzi dla dobra publiczności taneczną mieszanką gatunków  funky , funky disco , house , pop , hip-hop ,  w której wykazuje wyjątkową muzyczną „czujność”. Inną prawdziwie brzmieniową dziedziną tego dj-a jest „ bit-owe ” granie, gdzie lubuje się w electro punck z domieszkami inde, d&b, breake, electro.

Z powodzeniem sprawdza się w  brzmieniach występujących na parkietach typowo lub mniej typowo chilloutowych, co sprawia że Dj Wroo „ogarnia” swym muzycznym talentem wydarzenia odbywające się na różnych w swej specyfice scenach. Instrumentalista potrafiący jednocześnie w czasie imprezy obsługiwać gramofony, cd i instrumenty perkusyjne. Wytrawny i żywiołowy muzyk live act’owy dostosowujący swój występ do publiczności i każdego dj-a. Członek zespołu reaggeowego Faya. Założyciel i współzałożyciel crew dj-sko live act’owego Funky Front i The Professionals.