Sylwester Wiedeń 3 dni

Sylwester Wiedeń 3 dni

termin: 30.12-01.01.2024

wyżywienie: śniadania

cena: od 1299 zł/osoba

transport autokarem

Opis

Opis wycieczki

 

Trasa zagraniczna:

ok. Wiednia (2) – Wiedeń

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Czechy, zakwaterowanie w hotelu na przedmieściach Wiednia, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa ok. 700 km.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Zwiedzanie pałacu Schoenbrunn – letniej rezydencji Habsburgów, zbudowanej za panowania Marii Teresy. Przejazd jedną z najbardziej reprezentatywnych ulic Wiednia: Ringstrasse, na której zobaczymy m.in.: Uranię, Muzeum Sztuki Użytkowej, Park Miejski, Operę, plac Marii Teresy, Hofburg, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, kościół Wotywny, budynek Giełdy. Barokowy pałac Belweder, spacer po starówce: katedra św. Szczepana, plac Graben z kolumną Morową, dom Mozarta. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Przywitanie Nowego Roku i udział w licznych imprezach organizowanych na placu Ratuszowym i Praterze. Powrót do hotelu około godz. 01:30, nocleg. Trasa ok. 50 km.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Przejazd na wzgórze Kahlenberg: panorama Wiednia, kościół św. Józefa. Wyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Trasa: ok. 700 km. Całość trasy: około 1450 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE:

• przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, wc) lub busem (klimatyzacja, dvd) • 2 noclegi w hotelu**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką • 2 śniadania w formie bufetu • opiekę pilota • ubezpieczenie Signal Iduna (KL+CP* 40.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN) *CP – zaostrzenie choroby przewlekłej – w standardzie ubezpieczenia

DODATKOWO PŁATNE:

• pakiet do realizacji programu wycieczki: 50 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty administarcyjne i parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE:

• dopłata do pokoju 1-osobowego: 420 zł • dopłata do 2 obiadokolacji (bez napojów): 200 zł

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 5 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 3. Wycieczka będzie realizowana autokarem standardowym (dvd, klimatyzacja, wc) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja)
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
12. PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
13. Wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

 

Organizator: PBP OLSZTYN