Villa Antares Świnoujście

Wczasy w Polsce
Villa Antares Świnoujście

termin: np  31.08-06.09.2023
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
cena: od 1046 zł/osoba pokój dwuosobowy
dojazd własny

oferta z dnia 03.10.2022

Opis

Opis
Położenie ok. 1 km. od centrum Świnoujścia, ok. 150 m. od promenady. Stacja kolejowa 500 m, przystanek autobusowy oddalony o ok. 50 m.
Plaża publiczna, piaszczysta, oddalona o ok. 250 m. od hotelu.
Wyposażenie do dyspozycji Gości: hol powitalny, recepcja, winda, restauracja, bar, taras z leżakami słonecznymi.
Dostęp do internetu WiFi w pokojach gratis.
Zakwaterowanie Pokoje dwuosobowe (ok. 14 m2): prysznic, WC, ogrzewanie, TV Sat, WiFi, sejf (za opłatą). Pokoje jednoosobowe (ok. 9 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Pokoje rodzinne (ok. 30 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe.
Wyżywienie z dwoma posiłkami: śniadanie i kolacja w formie bufetu.
Parking publiczny, za opłatą ok. 10 EUR/dzień, w ramach dostępności.
Zwierzęta domowe za opłatą ok 10 EUR/dzień.
Opłata klimatyczna ok. 1 EUR/dzień, płatna na miejscu w hotelu.
Kategoria nekera 2 gwiazdki, kategoria lokalna: 2 gwiazdki
Przyjazd od godz. 14 00, wyjazd do godz. 11:00. UWAGA: recepcja hotelu Antares znajduje sie w siostrzanym hotelu Jupiter i jest otwarta w godzinach 08.00 – 22.00
Cena zawiera Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta – w sezonie letnim: Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, Teneryfa, Fuerteventura, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).
Ważne W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju – https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony – ok. 250 m od plaży
– w uzdrowiskowej części miasta