Polska / Ziemia Kłodzka / Polanica Zdrój – hotel Medical Sensus

Wczasy

Polska Polanica Zdrój Medical Sensus

termin: 19.05-23.05.2024   5 dni/4 noce

wyżywienie: śniadania

cena: od 542 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

dojazd własny

Oferta z dnia 11.12.2023

Opis

Opis

 

Medical Sensus Polanica to nowy, komfortowy obiekt hotelowo-leczniczy położony tuż przy Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju.
Udogodnienia: SPA, Restauracja, Ogród / Park, Siłownia, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą

Lokalizacja

 

Medical Sensus Polanica położona jest 300 m od pijalni wód mineralnych Wielka Pieniawa, oddalona jest o ok 450 km od Warszawy i 82 km od lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Dojazdu samochodem

 

Do Polanicy-Zdroju najlepiej dojechać drogą krajową nr 8 (trasa E-67), z której należy skręcić w lewo w prowadzącą do centrum ul. Zdrojową. Należy skręcić w prawo w ul. Ogrodową, która przechodzi w Bolesława Chrobrego. Medical Sensus znajduje się po lewej stronie.

Odległości: 15 km od Kłodzka, 60 km od Wałbrzycha, 105 km od Wrocławia i ok. 30 km od granicy z Czechami (Kudowa-Słone).

Dojazd pociągiem i autobusem

 

Do Polanicy-Zdroju kursują pociągi Kolei Dolnośląskich z Legnicy, Kłodzka, Wałbrzycha oraz Kudowy Zdroju. Można także dojechać do miasta autobusem z Wrocławia. Medical Sensus znajduje się ok. 1500 m od dworka PKP i ok. 900 m od dworca PKS.

Pokój 2-os. Standard
Komfortowy pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi. W wyposażeniu płaski TV, Wi-Fi oraz łazienka z prysznicem.
Organizator: Nekera