Polska / Wybrzeże Zachodnie / Kołobrzeg – hotel Mona Lisa Wellness & Spa

Wczasy

Polska Kołobrzeg hotel Mona Lisa Wellness & Spa

termin: 19.05-23.05.2024     5 dni/4 noce

wyżywienie: śniadania

cena: od 803 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

dojazd własny

Oferta  z dnia 11.12.2023

 

Opis

Opis

 

Zaznaj uroku miejsca, w jakim bawiły się przedwojenne elity i zarazem spędź czas w nowoczesnym obiekcie hotelowym ze strefą SPA & Wellness, która pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę. Na przedwojenne kasyno oficerów lotnictwa wojskowego wybrano lokalizację przy pięknej, spokojnej plaży, bez sąsiedztwa wokół. Dziś stare mury są nowocześnie zaaranżowane i spełniają wysokie standardy wypoczynku, jednocześnie zachowując elementy historycznego wystroju i tworząc niezapomnianą atmosferę w urokliwej części Kołobrzegu z wygodnym dojazdem do centrum miasta.


Udogodnienia: Basen kryty, SPA, Wellness, Restauracja, Bar, Ogród / Park, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą
Lokalizacja

 

Hotel Mona Lisa znajduje się w spokojnej i bardzo malowniczej, pełnej zieleni wschodniej części uzdrowiska Kołobrzeg, bezpośrednio przy Ekoparku Wschodnim i obok pięknej zacisznej plaży.

Dojazdu samochodem

 

Dojeżdżając do Kołobrzegu od wschodu (od strony Koszalina) drogą krajową nr 11, należy tuż za lotniskiem Kołobrzeg-Bagicz skręcić w prawo w kierunku morza w ul. Kresową. Dojechawszy do jej końca, należy skręcić w lewo w ul. Nowogródzką, na jej końcu w lewo w ul. Lwowską – hotel Mona Lisa mieści się 150 m dalej na wprost.

Odległość od Warszawy – 540 km, Poznania – 250 km, Bydgoszczy – 230 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

 

Kołobrzeg jest połączony kolejowo z licznymi miastami w Polsce. Hotel Mona Lisa znajdują się 8 km od dworca kolejowego.

Pokój 2-os. Economy
Przytulny pokój economy wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, wifi, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów oraz ręcznikami.
Organizator: Nekera