Polska / Wybrzeże Środkowe / Dąbki – hotel Bursztyn Medical SPA & Wellness

Wczasy

Polska Dąbki Bursztyn Medical SPA & Wellness

termin: 26.05-30.05.2024   5 dni/4 noce

wyżywienie: śniadania

cena: od 827 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

dojazd własny

oferta z dnia 11.12.2023

Opis

Opis

 

Bursztyn Medical SPA & Wellness położony jest 7 km na zachód od Darłowa na pograniczu miejscowości Dąbki i Bobolin, w cichym i ustronnym miejscu około 600 m od morza i plaży. Pięknie urządzony teren i cicha okolica przyciągają tutaj każdego, kto ceni sobie wypoczynek w parkowym zaciszu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Udogodnienia: Basen kryty, SPA, Restauracja, Bar, Ogród / Park, Plac zabaw dla dzieci, Boisko sportowe, Siłownia, Sejf, Internet, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą

Lokalizacja

 

Bursztyn Medical SPA & Wellness zlokalizowany jest w cichym i spokojnym miejscu na pograniczu miejscowości Dąbki i Bobolin. Specyficzny mikroklimat, malownicze otoczenie wśród sosnowych lasów, szum morza, piękna i szeroka plaża, komfortowe pokoje oraz moc dodatkowych atrakcji, sprawią, że można tutaj zapomnieć o codziennych zmaganiach i pogoni za czasem.

Dojazdu samochodem

 

Bursztyn Medical SPA & Wellness leży przy głównej ulicy Dąbek, tj. drodze nr 203 łączącej Darłowo z Koszalinem. Samochodem można dojechać od strony Koszalina lub Słupska.

Jadąc od strony Koszalina należy po wyjeździe z miasta drogą nr 6 prowadzącą na Gdańsk skręcić w lewo w drogę nr 203 i dalej kierować się za główną trasą. Po wyjeździe z centrum miejscowości należy skręcić w prawo w ul. Bursztynową, gdzie zaraz po lewej stronie znajduje się Bursztyn Medical SPA & Wellness.

Jadąc od strony Słupska drogą nr 8 należy skręcić w miejscowości Karwice w prawo w drogę nr 37 prowadzącą do Darłowa. Przed dojazdem do centrum miasta należy skręcić w lewo drogę nr 203, prowadzącą do Dąbek.

Dojazd pociągiem i autobusem

 

Do Dąbek można dojechać autobusem m.in. z Koszalina, Słupska i Sławna.

Pokój 2-os. Deluxe
Wygodny pokój z TV LCD, wifi, sejfem, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz lodówką. W łazience kabina prysznicowa, ręczniki, suszarka do włosów
Organizator: Nekera