Polska / Sudety / Świeradów Zdrój – hotel Perła Świeradowa

Wczasy

Świeradów Zdrój Perła Świeradowa

termin: 26.05-30.05.2024         5 dni/4 noce

wyżywienie: śniadania

cena: 537 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

dojazd własny

Oferta z dnia 11.12.2023

Opis

Opis

 

Perła Świeradowa oferuje przestronne pokoje w znakomitej lokalizacji w centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Obiekt otulony jest parkiem i szlakami leśnymi, a równocześnie położony jest kilkadziesiąt metrów od Domu Zdrojowego i reprezentacyjnego deptaka stanowiącego serce uzdrowiska. To miejsce atrakcyjne dla osób przyjeżdżających aktywnie wypocząć w górach, na rowerach czy nartach, dla rodzin, a także dla kuracjuszy chcących skorzystać z unikatowych zalet Świeradowa-Zdroju.
Udogodnienia: Basen kryty, Sauna, Pokój gier, Ogród / Park, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą, Płatność tylko gotówką

Lokalizacja

 

Perła Świeradowa znajduje się w samym centrum Świeradowa-Zdroju – uzdrowiska w Górach Izerskich, po sąsiedzku z Domem Zdrojowym.

Dojazdu samochodem

 

Świeradów-Zdrój znajduje się na południowo-zachodnich krańcach województwa dolnośląskiego, na zachód od Jeleniej Góry. Wjechawszy do miejscowości drogą nr 358 od strony Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby, należy obok Urzędu Miasta skręcić w ul. Sienkiewicza, a na jej końcu w lewo w ul. Batorego. Obiekt położony jest 600 m dalej po lewej stronie.

Odległość od Warszawy – 500 km, Krakowa – 400 km, Wrocławia – 150 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

 

Najbliższą miejscowością utrzymującą regularne połączenia z resztą kraju jest Jelenia Góra (34 km), z której do Świeradowa-Zdroju kursuje prywatna komunikacja przewozowa.

Organizator: NEKERA