Polska / Poznań – hotel Focus Poznań

Wczasy

Polska Poznań hotel Focus Poznań

termin: 14.07-18.07.2024   5 dni / 4 noce

wyżywienie: śniadania

cena: od 572 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

dojazd własny

Oferta z dnia 11.12.2023

Opis

Opis

 

Focus Hotel Poznań*** to trzygwiazdkowy hotel położony blisko centrum Poznania. Jest to całkowicie nowy obiekt, który oferuje gościom komfortowe i nowoczesne pokoje.

Dla gości przygotowano przestronne i eleganckie pokoje. Wnętrza są wyposażone w telewizor, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wodę mineralną i suszarkę do włosów. Każdy gość ma do dyspozycji prywatną łazienkę.
Udogodnienia: Sauna, Restauracja, Bar, Salka fitness, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Garaż, Parking monitorowany, Parking, Płatność kartą

Lokalizacja

 

Focus Hotel Poznań zlokalizowany jest w Poznaniu w województwie wielkopolskim. Blisko obiektu znajduje się Park Kurpińskiego oraz centrum handlowe Poznania.

Dojazdu samochodem

 

Najlepiej jechać autostradą A2, a następnie wjeżdżając do miasta skierować się na ul. Bolesława Krzywoustego. Jedziemy tą drogą, aż skręcimy na ul. Serafitek, gdzie znajduje się obiekt.

Odległości: 300 km od Warszawy, 175 km od Poznania, 450 km od Krakowa i 350 km od Katowic.

Dojazd pociągiem i autobusem

 

Poznań położony jest na trasie pociągu Berlin-Warszawa Express. Podróż z Warszawy zajmuje jedynie 2 i pół godziny.

Pokój 2-os. standard
Nowoczesny i komfortowy pokój wyposażony w telewizor, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wodę mineralną i suszarkę do włosów. Każdy gość ma do dyspozycji prywatną łazienkę.
Organizator: Nekera