Polska / Łódź – hotel Boutique Hotel’s II Rewolucji

Wczasy

Polska Łódź Boutique Hotel’s II Rewolucji

termin:25.08-29.08.2024    5 dni/4 noce

wyżywienie: śniadania

cena: od 553 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

dojazd własny

Oferta z dnia 11.12.2023

Opis

Opis

 

Boutique Hotel’s II Rewolucji to idealny wybór dla osób, które chcą zwiedzić Łódź lub skorzystać z tutejszej oferty kulturalnej. Hotel mieści się w samym sercu Łodzi, bardzo blisko kultowej ulicy Piotrkowskiej. Kilka minut spacerem wystarczy, by dojść do słynnej Manufaktury, łódzkich teatrów i muzeów.

Znakomicie usytuowany Boutique Hotel’s II Rewolucji proponuje gościom wygodne pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z prysznicem i zestawem ręczników. W pokoju czeka zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnik elektryczny, telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy Internet. Udogodnienia: Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Parking monitorowany, Parking, Płatność kartą

Lokalizacja

 

Boutique Hotel’s II znajduje się w samym sercu Łodzi, przy ulicy Rewolucji, 100 m od słynnej ulicy Piotrkowskiej, nieopodal centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura, restauracji i pubów. Hotel sąsiaduje z Placem Wolności, gdzie działa Muzeum Etnograficzne i unikalne Muzeum Kanału. Łatwo dotrzeć do hotelu, ponieważ w pobliżu mieszczą się ważne węzły komunikacji miejskiej, a także międzymiastowej: Łódź Fabryczna, Łódź Kaliska, dworce PKS.

Dojazdu samochodem

 

Łódź położona jest niemal w centrum Polski. Można do niej łatwo dojechać autostradami A2 i A1. Do Boutique Hotel’s II prowadzi ulica jednokierunkowa – Rewolucji 1905 roku (można w nią skręcić z ul. Zachodniej) – przecinająca ulicę Piotrkowską. Boutique Hotel’s II znajduje się zaraz za skrzyżowaniem z ul. Piotrkowską, po lewej stronie.

Dojazd pociągiem i autobusem

 

Do Łodzi można bez problemu dojechać pociągiem z głównych miast Polski. Boutique Hotel’s II oddalony jest od dworca Łódź Fabryczna jedynie o 1,4 km, od dworca Łódź Kaliska o 3,5 km. Z dworca można do niego dotrzeć autobusem nr 86. W okolicy kursuje również autobus 96 oraz liczne tramwaje. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej nazywają się Rewolucji oraz Zachodnia – Próchnika.

Pokój 2-os.
Pokój wyposażony w: prywatną łazienkę z prysznicem, zestaw ręczników, zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnik elektryczny, telewizor
Organizator: Nekera