Polska / Beskidy Zachodnie / Krynica Zdrój – hotel NAT Krynica Zdrój Jagiellonka

Wczasy

Polska Krynica Zdrój NAT Krynica Zdrój Jagiellonka 3 *

termin: 21.05-25.05.2024    5 dni/4 noce

wyżywienie: śniadania

cena: od 631 zł/osoba w pokoju dwuosobowym

dojazd własny

Oferta z dnia 11.12.2023

Opis

Opis

 

Hotel*** NAT Krynica Zdrój jest położony w ścisłym centrum Krynicy-Zdroju nazywanej perłą beskidzkich uzdrowisk. Górski kurort oferuje wiele możliwości regenerującego i aktywnego wypoczynku, które będą w zasięgu ręki dzięki znakomitej lokalizacji hotelu. Hotel sąsiaduje ze stokiem narciarskim i krytym lodowiskiem, a krótki spacer dzieli go od Parku Słotwińskiego, krynickiego deptaka, Góry Parkowej, Domu Zdrojowego czy słynnej Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Bezpośrednio spod hotelu bezpłatnym transportem miejskim można dojechać do stacji kolei gondolowej na Jaworzynę Krynicką. Udogodnienia: Sauna, Masaże, Zabiegi odnowy biologicznej, Restauracja, Sala zabaw dla dzieci, Pobyt z pupilem, Winda, Parking monitorowany, Parking, Płatność kartą

Lokalizacja

 

Hotel*** NAT Krynica Zdrój znajduje się przy głównej ulicy uzdrowiska, bardzo blisko stoku narciarskiego na Górze Krzyżowej, nieopodal deptaka, pijalni wód i Góry Parkowej.

Dojazdu samochodem

 

Od Nowego Sącza do Krynicy-Zdroju doprowadza droga wojewódzka nr 981. Hotel*** NAT znajduje się przy niej (ul. Piłsudskiego) po lewej stronie, jadąc od strony Nowego Sącza, kawałek za Parkiem Słotwińskim.

Odległość od Warszawy – 380 km, Krakowa – 120 km, Wrocławia – 400 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

 

Do Krynicy-Zdroju można dojechać pociągiem lub autobusem z wielu miast Polski. Dworzec kolejowy znajduje się 2 km od Hotelu*** NAT Krynica Zdrój, a przystanek autobusowy, na którym zatrzymują się m.in. autobusy firmy Flixbus, tuż przy hotelu.

Pokój 2-os.
Wygodny pokój wyposażony w zestaw do parzenia kawy i herbaty, TV, wifi i łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów, kosmetykami i ręcznikami
Organizator : Nekera