Dolny Śląsk – II wersja

19 basenów i zbiorników we wrocławskim ZOO Afrykarium!

Od 450.00 

Opis

1 dzień   6.40 –podstawienie autokaru, wyjazd, przejazd do Krasiejewa,

pobyt w JuraParku : Tunel czasu- podróż  pociągiem po 300-metrowym kinie przez historię powstania naszego Układu Słonecznego, Ziemi oraz pierwszych form powstawania życia na naszej planecie. – to film z efektami, błyski, wybuchy, deszcz, padający śnieg… spacer ścieżkę edukacyjną z modelami ponad 200 dinozaurów, pawilon Paleontologiczny, kino 5D,prehistoryczne Oceanarium-prehistoryczne stworzenia żyjące w wodzie,  pobyt w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka – podróż w czasie – podróż statkiem kosmicznym  po prehistorii rozpoczyna się 66 milionów lat temu, kiedy życie na Ziemi zostało niemal zgładzone. Potem widzowie przenoszą się do bliższych współczesności czasów, Wędrówce po muzeum towarzyszy wirtualny przewodnik, wyjaśniający tajemnice losów ludzkości. Wszystkie filmy emitowane są w technologii 3D.przejazd do Wrocławia, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień    śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Rynek, Ratusz, Ostrów Tumski z Katedrą św. Jana Chrzciciela, seans w Panoramie Racławickiej – jedna z największych atrakcji Wrocławia, wizyta w ZOO: wybieg z mieszkańcami sawanny – żyrafy, zebry, strusie afrykańskie, Pawilon Madagaskaru: lemury, żaby pomidorowe, fruwające nad głowami nietoperze i wiele innych zwierząt Afrykarium – nowość!!! 19 basenów i zbiorników przedstawiających m.in. rafę koralową Morza Czerwonego, hipopotamy nilowe, ryby słodkowodne jezior Malawi i Tanganiki, głębiny Kanału Mozambickiego – rekiny, płaszczki, podwodny, akrylowy tunel o długości o 18 m., Wybrzeże Szkieletów w Namibii – pingwiny przylądkowe oraz kotiki afrykańskiej, obiadokolacja, nocleg.

 

3 dzień    śniadanie, przejazd do Puszczykowa, wizyta w Muzeum „Pod Totemem” – Muzeum Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera-  maski i rzeźby obrzędowe, trofea ludzkich głów, łuki i dmuchawki, tropikalne motyle i pająki, Ogród Kultur i Tolerancji,: posąg Buddy, piramida Cheopsa, Brama Słońca z Tiahuanaco. Największa atrakcja ogrodu – statek Kolumba – Santa Maria, zrekonstruowany w skali 1:1 oraz replika w tej samej skali słynnego myśliwca Hawker Hurricane MK I, uwiecznionego w książce Dywizjon 303.powrót na miejsce zbiórki.

 

Cena: 450  zł/osoba    przy 45 uczestnikach

 

Świadczenia w cenie:

  • przejazd autokarem turystycznym,
  • 2 noclegi,
  • wyżywienie wg programu,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • ubezpieczenie NNW,
  • opieka pilota,
  • obsługa przewodnicka,
  • udział 3 opiekunów.