Bułgaria Złote Piaski – samolotem z Warszawy

Wybrzeże Morza Czarnego to słońce, piękne plaże, baseny, dyskoteki, mnóstwo butików. Złote Piaski to z kolei jeden z najbardziej znanych kurortów w Europie. Położony jest ok. 20 km od Warny – miasta będącego ważnym ośrodkiem kulturalno-naukowym i turystycznym. Obóz w Bułgarii to fantastycznie spędzony czas, pełen atrakcji, który na zawsze pozostanie w pamięci.
wiek 12-18 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

Wycieczki fakultatywne

dodatkowa opłata 15 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wliczona w cenę końcową)
dodatkowa opłata 15 zł na Turystyczny Fundusz Pomocowy (wliczona w cenę końcową)
+25 euro wydatki programowe (nie wliczone w cenę końcową)
kaucja zwrotna - 20 euro (nie wliczone w cenę końcową)

Od 3,245.00 

Opis

Dzień 1: Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie o godzinie 14.00. Przelot do Warny. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2 – 7: wypoczynek, realizacja programu:

– wycieczki po okolicach Złotych Piasków,

– wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,

– program animacyjny, zajęcia sportowe i rekreacyjne,

Dzień 8:  Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, obiad. Transfer na lotnisko. Wylot z Warny o godzinie 21.00. Przylot do Warszawy o godzinie 22.05. Zakończenie imprezy

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa  opłata 15 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości jego  składki– dodatkowa  opłata 15 zł na TFP.

 

PROPOZYCJA FAKULTATYWNA: realizowana przy min. 30 uczestnikach (deklarację uczestnictwa w imprezie fakultatywnej należy zgłosić przy podpisywaniu umowy, płatność w autokarze u kierownika obozu):

półwysep Neseber wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Koszt wycieczki od osoby 30 euro.

– wycieczka  autokarowa do  Bałcziku – miasto położone nad morzem otoczone wapiennymi skałami z pięknym ogrodem botanicznym rumuńskiej królowej Marii Koburg i letnią rezydencją. Przylądek Kaliakra- wąski kilkukilometrowy cypel z pozostałościami rzymskich budowli. Można tu spotkać dziko żyjące delfiny. Koszt wycieczki od osoby 30 euro.

park wodny Aqumania najpopularniejszy aquapark w Bułgarii. Koszt wycieczki od osoby 35 euro.

rejs statkiem po Morzu Czarnym. Podczas rejsu możliwość kąpieli oraz skoków do wody, posiłek. Koszt wycieczki od osoby 45 euro.

 

Zakwaterowanie

Hotel Zdravets**** w Złotych Piaskach (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 4-osobowe z łazienkami, TV- SAT, lodówką i klimatyzacją. Położony ok. 200 m od plaży i nadmorskiej promenady. Na terenie obiektu: basen, restauracja, WI-FI w całym hotelu, bar przy basenie, recepcja, kantor wymiany walut i mini market w sąsiednim hotelu. Podczas noclegów tranzytowych hotele lub hostele.

 

wyżywienie

3 posiłki dziennie podczas pobytu w Bułgarii. Woda dostępna cały dzień. Pierwsze świadczenie – obiadokolacja, ostatnie – śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.

 

transport

Przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa – Warna – Warszawa.

Wylot z lotniska im. F. Chopina w Warszawie o godzinie 16:55 – zbiórka uczestników o godzinie 14:00.

Wylot z lotniska w Warnie o godzinie 21:00. Przylot do Warszawy o godzinie 22:05.

Bagaż do 20 kg!!!

Transfery w Bułgarii mikrobusem lub autokarem.

 

świadczenie w cenie

7 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

 

 

wydatki programowe obligatoryjne

Wydatki związane z realizacją programu: taksy klimatyczne – 25 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

 

uwagi

Uczestnicy obozu powinni posiadać: obowiązkowo dowód osobisty lub paszport ważny

min. 6 miesięcy, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, buty do wody, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 100 euro). W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie kaucja zwrotna w wysokości 20 euro za ewentualne zniszczenia.

 

Promocje „Szybka Rezerwacja – LATO 2023”

rabat w kwocie 200 zł do 28 lutego

rabat w kwocie 100 zł  do 31 marca

Pula miejsc w promocji ograniczona !

 

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży KRYSTAD wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Organizator: B.P. KRYSTAD