Bułgaria Złote Piaski – autokarem

Wybrzeże Morza Czarnego to słońce, piękne plaże, baseny, dyskoteki, mnóstwo butików. Złote Piaski to z kolei jeden z najbardziej znanych kurortów w Europie. Położony jest ok. 20 km od Warny – miasta będącego ważnym ośrodkiem kulturalno-naukowym i turystycznym. Obóz w Bułgarii to fantastycznie spędzony czas, pełen atrakcji, który na zawsze pozostanie w pamięci.

wiek 12-18 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

Wycieczki fakultatywne

dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wliczona w cenę końcową)
dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Pomocowy (wliczona w cenę końcową)
+25 euro wydatki programowe (nie wliczone w cenę końcową)
kaucja zwrotna - 20 euro (nie wliczone w cenę końcową)

Od 2,685.00 

Opis

PROGRAM

Dzień 1: wyjazd z Polski,  przejazd na nocleg tranzytowy.

Dzień 2: śniadanie, przejazd do Bułgarii, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 3 – 8: wypoczynek, realizacja programu:

– wycieczki po okolicach Złotych Piasków,

– wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,

– program animacyjny, zajęcia sportowe i rekreacyjne,

Dzień 9: śniadanie. Wyjazd z Bułgarii. Obiadokolacja i nocleg tranzytowy,

Dzień 10: śniadanie, przejazd do Polski, zakończenie obozu.

 

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa  opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości jego  składki– dodatkowa  opłata 10 zł na TFP.

PROPOZYCJA FAKULTATYWNA: realizowana przy min. 30 uczestnikach (deklarację uczestnictwa w imprezie fakultatywnej należy zgłosić przy podpisywaniu umowy, płatność w autokarze u kierownika obozu):

półwysep Neseber wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Koszt wycieczki od osoby 30 euro.

– wycieczka  autokarowa do  Bałcziku – miasto położone nad morzem otoczone wapiennymi skałami z pięknym ogrodem botanicznym rumuńskiej królowej Marii Koburg i letnią rezydencją. Przylądek Kaliakra- wąski kilkukilometrowy cypel z pozostałościami rzymskich budowli. Można tu spotkać dziko żyjące delfiny. Koszt wycieczki od osoby 30 euro.

park wodny Aqumania najpopularniejszy aquapark w Bułgarii. Koszt wycieczki od osoby 35 euro.

rejs statkiem po Morzu Czarnym. Podczas rejsu możliwość kąpieli oraz skoków do wody, posiłek. Koszt wycieczki od osoby 45 euro.

 

Zakwaterowanie

Hotel Zdravets**** w Złotych Piaskach (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 4-osobowe z łazienkami, TV- SAT, lodówką i klimatyzacją. Położony ok. 200 m od plaży i nadmorskiej promenady. Na terenie obiektu: basen, restauracja, WI-FI w całym hotelu, bar przy basenie, recepcja, kantor wymiany walut i mini market w sąsiednim hotelu. Podczas noclegów tranzytowych hotele lub hostele.

 

wyżywienie

3 posiłki dziennie podczas pobytu w Bułgarii. Woda dostępna cały dzień. Pierwsze świadczenie – obiadokolacja, ostatnie – śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.

 

transport

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC barek, DVD). Na terenie Polski przejazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

 

świadczenie w cenie

9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

 

wydatki programowe obligatoryjne

Wydatki związane z realizacją programu: taksy klimatyczne – 25 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

 

uwagi

Uczestnicy obozu powinni posiadać: obowiązkowo dowód osobisty lub paszport ważny

min. 6 miesięcy, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, buty do wody, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 100 euro). W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie kaucja zwrotna w wysokości 20 euro za ewentualne zniszczenia.

 

Trasa przejazdu  i przybliżony rozkład jazdy autokaru do BUŁGARII.

Miejsca zbiórek (cena 0 zł)

  1. Bydgoszcz godz. 3.45  – HALA ŁUCZNICZKI UL. TORUŃSKA 592. Toruń   godz. 4.45  – DWORZEC PKP TORUŃ GŁÓWNY ul Kujawska 13. Ciechocinek      godz. 5.15  –   Mc Donald’s Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion4. Włocławek        godz. 5.45 –  DWORZEC PKP Włocławek Główny5. Kutno                godz. 7.00 DWORZEC PKP

    6. Łódź Widzew    godz. 8.00 DWORZEC PKP (obok McDonald’s )

    7. Częstochowa     godz. 9.30 DWORZEC PKP Al. Wolności 21

    8. Katowice           godz. 10.15 DWORZEC PKP Plac M. i L. Kaczyńskich 2

CENY ZA DOJAZDY ANTENOWE przy min 3 uczestnikach

Szczecin 450 zł

Koszalin 450 zł

Gorzów Wlkp 500 zł

Poznań 250 zł

Piła 250 zł

Gdańsk 250 zł

Wrocław 250 zł

Opole 250 zł

Olsztyn 250 zł

Warszawa 300 zł

 

Promocje „Szybka Rezerwacja – LATO 2023”

rabat w kwocie 200 zł do 28 lutego

rabat w kwocie 100 zł  do 31 marca

Pula miejsc w promocji ograniczona !

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży KRYSTAD wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Organizator: B.P. KRYSTAD