Kontynenty S.C. W swojej ofercie posiadamy bilety lotnicze w dowolne miejsca na świecie. Oferujemy ponad milion regularnych połączeń lotniczych, a także połączenia tanimi liniami lotniczymi typu „low-cost”. Dzięki naszemu doradztwu uzyskają Państwo najkorzystniejsze ceny i połączenia. U nas otrzymają Państwo pełną informację o możliwościach połączeń i dostępności miejsc. Bilety rezerwujemy w najnowocześniejszych systemach rezerwacyjnych, dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich taryf zarówno publikowanych jak i typu „deal”. Podróże tanimi liniami lotniczymi są coraz bardziej popularne, dlatego staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie dla Waszych podróży mając na uwadze również podróże liniami typu „low-cost”.

Dla podróżujących z dużą częstotliwością proponujemy udział w programach specjalnych wielu linii lotniczych.

BILETY LOTNICZE

Kontynenty S.C. Dzięki dostępowi do najlepszych ofert noclegowych na całym świecie jesteśmy w stanie zaproponować noclegi w prawie każdym miejscu na Ziemi i to w cenach niższych od oficjalnie obowiązujących.
W miejscu docelowym Państwa podróży możemy zarezerwować samochód zgodny z Waszymi wymaganiami.

WYNAJEM SAMOCHODÓW REZERWACJE HOTELOWE

Kontynenty S.C. Współpraca agencyjna z wiodącymi touroperatorami pozwala proponować Państwu odpowiedni do Waszych wymagań i możliwości finansowych wypoczynek w kraju i zagranicą. Starannie dobrani kontrahenci gwarantują naszym klientom wypoczynek przyjemny i bezpieczny. W ofercie naszego biura znajdą Państwo propozycje wyjazdów pobytowych, wycieczek objazdowych, jak też innych np. Trecking czy „Fly&Drive”.

WYPOCZYNEK W KRAJU I ZAGRANICĄ

Kontynenty S.C. Proponujemy przejazdy autokarowe licencjonowanych i renomowanych przewoźników.
Osobom, których wyjazd jest związany z przeprawami morskimi proponujemy bogatą ofertę przejazdową i rozrywkową różnych armatorów promowych.

BILETY AUTOKAROWE
I PROMOWE

Kontynenty S.C. W trosce o bezpieczeństwo Państwa podróży proponujemy ubezpieczenia turystyczne. Nasza oferta obejmuje także możliwość ubezpieczenia Państwa podróży (bilet, hotel, samochód, bagaż, etc.).
Dla młodych podróżników proponujemy karty ubezpieczeniowo-rabatowe ISIC, Euro<26.

UBEZPIECZENIA

Kontynenty S.C. Twoja podróż związana jest z obowiązkiem wizowym kraju do którego planujesz wyjazd? Nic prostszego! Proponujemy Wam pomoc w uzyskaniu wiz do wielu krajów.

POŚREDNICTWO WIZOWE


Copyright (c) KontynentyDesign & CMS Galindia